Ogłoszenia parafialne na niedzielę 4.09.2022 r.

1. Po wakacyjnej przerwie w naszej parafii powraca zwykły porządek Mszy św. w Niedziele:

– w Czerwieńsku – Msze św. o godz. 7.30, 10.30 – Msza św. z udziałem dzieci, 12.00 i 19.00,

– w Nietkowie – Msze św. o godz. 9.00 i 13.30.

Msze św. w tygodniu:

– w Czerwieńsku – codziennie o godz. 18.00 oraz rano: we wtorek o g. 7.00 i w sobotę o g. 8.00,

– w Nietkowie – Msze św. w środy o godz. 17.00 i w pierwszy piątek m-ca o godz. 17.00

3. W tym tygodniu obchodzimy:

w czwartek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – poświęcenie ziarna siewnego i nasion,

w piątek – rocznicę poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp.

4. Zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek 8 września po Mszy św. wieczornej czyli ok. 18.45 w salce przy plebanii w Czerwieńsku.

5. Dziewczyny, które chcą śpiewać w scholi zapraszamy na próbę w sobotę o godz. 11.00 do salki przy plebani w Czerwieńsku.

Natomiast młodzież żeńską i męską z kl. 7 i 8 szkoły podstawowej oraz średniej, która chciałaby włączyć się w spotkania oazowe zapraszamy na spotkanie do salki przy plebani w Czerwieńsku w sobotę 10 września po Mszy św. wieczornej czyli o godz. 18.50.

6. W sobotę 10 września odbędzie się już X Pielgrzymka Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu. Zapraszamy do udziału mężczyzn z naszej parafii. Lista uczestników znajduje się na stoliku przy gazetach, prosimy o zapisywanie się na niej. Środek transportu zostanie dostosowany do liczby chętnych.

7. Uczestników autokarowej pielgrzymki do Wambierzyc zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 11 września o godz. 17.00 na ogrodzie za plebanią w Czerwieńsku.

8. W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy w dni powszednie trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00-17.30. Zachęcamy do osobistej modlitwy.

9. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny w cenie 8 zł oraz Niedziela, do której dołączone jest nowe czasopismo religijne „Bliżej życia z wiarą” – wspólna cena to 10 zł.