Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11.09.2022 r.

1. Uczestników autokarowej pielgrzymki do Wambierzyc zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się w dzisiaj o godz. 17.00 przy plebanii w Czerwieńsku.
  1. W tym tygodniu obchodzimy:

we wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma bpa i doktora K-ła,

w środę – święto Podwyższenia Krzyża św.

w czwartek – Najśw. Maryi Panny Bolesnej,

w piątek – św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa.

1. We wtorek 13.09 kolejna piesza pielgrzymka z Czerwieńska do Łężycy na nabożeństwo fatimskie. Wyjście o godz. 17.30 spod plebanii w Czerwieńsku. Zapraszamy do udziału.
  1. Rodziców dzieci z kl. III ze szkoły podstawowej w Czerwieńsku, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. zapraszamy na Mszę św. w czwartek 15.09 o godz. 18.00 w Czerwieńsku. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne. dot. przygotowania do Komunii św.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na nasz Parafialny Fundusz Remontowy.
  1. W pierwszą sobotę października (1.10) odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Zapisy osób chętnych w zakrystii po Mszy św. Koszt wyjazdu ok. 40 zł.
  1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny. Przy gazetach jest też lista. Proszę, aby na nią zapisały się osoby, które deklarują w miarę regularne odbieranie prasy katolickiej, abyśmy wiedzieli ile egzemplarzy zamawiać.