XXIX Niedziela Zwykła
20 października AD 2024

1. Zeszłej niedzieli podczas zbiórki na Dzień Papieski zebrano w naszej parafii kwotę w wys. 3263 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

2. Dzisiaj obchodzimy niedzielę misyjną – taca przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.

3. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych z Czerwieńska i Nietkowa zapraszamy dzisiaj na spotkanie formacyjne o godz. 16.00 w kościele w Czerwieńsku.

4. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na Akatyst ku czci Bogurodzicy. Rozpoczęcie dzisiaj, o godz. 18.00 w kościele w Czerwieńsku.

5. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu:

w Czerwieńsku – od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci we wtorek o godz. 16.00

w Nietkowie – w środę po Mszy św. o 17.00 oraz w piątek o godz. 17.00. Różaniec dla dzieci w środę o 16.30.

1. Jutro (w poniedziałek) o godz. 19.30 w galerii Fokus w Zielonej Górze odbędzie się parafialny seans filmu pt. „Maryja, Matka ludzkości”. Można się jeszcze zapisać w zakrystii. Koszt 16 zł.

2. W czwartek po Mszy św. w salce przy plebanii spotkanie Kręgu biblijnego.

3. Wszystkich kandydatów do bierzmowania z klas siódmych i ósmych z Czerwieńska i Nietkowa zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w sobotę o godz. 17.30 w kościele w Czerwieńsku.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszki na Parafialny Fundusz Remontowy.

5. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. na cmentarzach będą: w Nietkowie o godz. 11.00; w Czerwieńsku o godz. 12.00.

6. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki wypominkowe. Są na nich podane daty, kiedy będą wyczytywane. Bardzo prosimy, by wybrać najlepiej odpowiadający termin, by móc w tym dniu przyjść i pomodlić się za swoich zmarłych oraz przyjąć w ich intencji komunię św.

7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

– we wtorek św. Jana Pawła II

Wszystkim Parafianom obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny życzymy wszelkich potrzebnych łask i Bożego błogosławieństwa przez wstawiennictwo św. Wojciecha naszego patrona.

1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.