Ogłoszenia parafialne na niedzielę 22.10.2023 r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii o. Ryszarda Kuczera Misjonarza Oblata Maryi Niepokalanej. Po Mszy św. u naszego Gościa można zakupić kalendarz misyjny na 2024 r., a tym samym wspomóc misje ojców Oblatów.

2. Zeszłej niedzieli w związku z Dniem Papieskim w zbiórce ofiar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebrano w naszej parafii kwotę 3 tys. 830 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

3. Rodziców dzieci I-szo Komunijnych ze szkoły podstawowej w Czerwieńsku zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 16.00 w salce przy plebanii (wskazana jest obecność obojga rodziców).

4. Dzisiaj zamiast różańca w kościele w Czerwieńsku o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo ku czci Matki Bożej w postaci śpiewu liturgicznego hymnu zwanego Akatystem. Zapraszamy do udziału Parafian, a także Gości spoza parafii. Nabożeństwo poprowadzi chór parafialny pod dyrekcją naszego organisty p. Adama.

5. Nabożeństwa różańcowe:

w Czerwieńsku – w dni powszednie – o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 18.30 – dzisiaj o godz. 18.00. Różaniec dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 16.00,

w Nietkowie – w niedzielę o godz. 8.30 oraz w środy i piątki o godz. 17.30 po Mszy św. o 17.00. Różaniec dla dzieci w Nietkowie w środy o godz. 16.45.

6. Kandydatów do bierzmowania z kl. 8 SP zapraszamy jutro w poniedziałek do kościoła w Czerwieńsku o godz. 18.30 na różaniec, Msze św. i spotkanie formacyjne.

Natomiast kandydatów do bierzmowania z kl. 7 SP zapraszamy w przyszłą niedzielę do kościoła w Czerwieńsku na godz. 18.30 – na różaniec i Mszę św.

7. W sobotę świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – dzień imienin Biskupa Tadeusza Lityńskiego, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

8.Za tydzień 28.10 w ostatnią sobotę miesiąca jak zwykle zapraszamy na Wieczór Uwielbienia tym razem odbędzie się on w kościele w Nietkowie o godz. 19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

9. Kartki na wypominki są do wzięcia na stoliku w kościele oraz na stojaku przy wyjściu z kościoła. Proszę je wypełnić włożyć w kopertę z dołączoną ofiarą, na kopercie proszę także podać ulicę zamieszkania.

10. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, dla dzieci Mały Gość Niedzielny.