XXV Niedziela Zwykła
22.09.2024

1. W imieniu rodziców Laury serdecznie dziękujemy za ofiary złożone zeszłej niedzieli na leczenie ich córeczki. Łącznie zebrano w naszej parafii kwotę 12 610 zł i 30 gr. (w Czerwieńsku – 5329,30 zł; w Nietkowie – 7281 zł). Bóg zapłać.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 na placu przy ratuszu odbędzie się spotkanie z naszym Gościem. Będzie można go jeszcze posłuchać, zadać pytanie. W miarę możliwości zaprośmy osoby niepełnosprawne oraz przeżywające jakieś osobiste problemy. Spotkanie rozpoczniemy modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia w int. uchronienia nas od skutków powodzi.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

• w poniedziałek – św. o. Pio z Pietrelciny

• w środę – św. Wincentego a Paulo

• w sobotę – św. Wacława męczennika

4. W czwartek po Mszy św. w salce przy plebanii spotkanie Kręgu biblijnego.

5. Zapisy kandydatów do bierzmowania z klas siódmych szkół podstawowych odbędą się w sobotę (28.09) w godz. od 12.00 do 14.00 w kancelarii parafialnej. Zapraszamy rodziców wraz z młodzieżą.

Natomiast kandydatów do bierzmowania z klas ósmych z szkół podstawowych w Czerwieńsku i w Nietkowie zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w Czerwieńsku.

6. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 w Czerwieńsku.

7. W przyszłą niedzielę w Zielonej Górze odbędzie się Marsz dla Życia, Rodziny i Ojczyzny. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

8. Zapisy na pielgrzymkę Żywego Różańca do Rokitna, która odbędzie się w sobotę 5 października, są po Mszy św. w zakrystii.

9. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny. W Niedzieli szczególnie polecamy artykuł o naszym Parafianinie z Nietkowa p. Dariuszu Wojciechowskim.

10. Dzisiaj po Mszach św. organizowana jest w naszej diecezji zbiórka do puszek. Zebrane środki posłużą jako wsparcie dla rodzin, które ucierpiały wskutek powodzi.