Ogłoszenia parafialne na niedzielę 25.09.2022 r.

1. W zbiórce na Parafialny Fundusz Remontowy zebrano:

– w Czerwieńsku – 1929 zł i 50 gr.

– w Nietkowie – 1495 zł.

Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. Dziękujemy za ofiary. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

2. W tym tygodniu obchodzimy:

we wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo,

w środę – wspomnienie św. Wacława, męczennika,

w czwartek – święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,

w piątek – św. Hieronima.

3. Kandydatów do sakramentu bierzmowania z kl. 7 szkoły podstawowej z Czerwieńska i Nietkowa i ich rodziców zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne w piątek 30 października w kościele w Czerwieńsku: godz. 18.00 – Msza św., 18.30 – spotkanie.

4. W sobotę 1.X rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca św. pół godz. przed Mszą św. o godz. 17.30. W przyszłą niedzielę nabożeństwo różańcowe: w Czerwieńsku o godz. 18.30, w Nietkowie o godz. 8.30.

5. W sobotę 1 października Pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Nie ma już wolnych miejsc. Odjazd autokaru:

– w Laskach (przy krzyżu) o godz. 7.45

– w Nietkowie (przy kościele) o godz. 8.00

– w Czerwieńsku (na przystanku przy Urzędzie Miasta) o godz. 8.15.

Osoby zapisane prosimy o wpłatę należności.

6. Przypominamy, że Msza św. w niedzielę w Czerwieńsku o godz. 10.30 jest z udziałem dzieci. Zapraszamy więc na nią nie tylko dzieci z kl. III – przygotowujące się do I Komunii św., ale także dzieci z innych klas szkoły podstawowej: II. IV, V, VI.

7. W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy, jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu: w dni powszednie w godz. 9.00 – 17.30 oraz także w niedzielę w godz. 13.00 – 18.30. Zachęcamy do osobistej modlitwy w ciszy.

8. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. Osoby, które deklarują w miarę regularne odbieranie prasy katolickiej w ciągu roku prosimy o wpisanie się na listę.