Ogłoszenia parafialne na niedzielę 26.09.2021 r.

1. W zbiórce na Parafialny Fundusz Remontowy zeszłej niedzieli zebrano:

– w Czerwieńsku – 2053 zł

– w Nietkowie – 1219 zł.

Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św.

3. W tym tygodniu obchodzimy:

w poniedziałek – św. Wincentego a Paulo

we wtorek św. Wacława, męczennika.

w środę – św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

w czwartek – św. Hieronima Bpa i Doktora Kościoła

4. We wtorek po wieczornej Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku w salce przy plebani próba śpiewu Akatystu ku czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się włączyć w śpiew. Próba Akatystu w Nietkowie w środę o godz. ?

5. W czwartek 30.09 po Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich chętnych do poznawania Pisma św.

6. W piątek – I-szy piątek miesiąca. Od 9.30 odwiedziny chorych w domach z sakramentami św. Okazja do spowiedzi św.:

– w Czerwieńsku od godz. 17.30

– w Nietkowie od godz. 17.00 (w trakcie nabożeństwa różańcowego)

7. W piątek 1.X rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Wspólny różaniec:

w Czerwieńsku – w dni powszednie – o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 18.30

w Nietkowie – w ten piątek o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 8.30.

8. W sobotę 2 X pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Autokar podjedzie: w Laskach – o godz. 7.50, w Nietkowie – o godz. 8.05 w Czerwieńsku za plebanią – o godz. 8.20

9. Młodzież, która chciałaby włączyć się w spotkania oazowe zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie, które odbędzie się w sobotę po Mszy św. wieczornej czyli o godz. 18.45 w salce przy plebanii. Rodzice zachęćcie swoich młodych domowników.

10. W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy NSPJ w dni powszednie trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00-17.30. Zachęcamy do osobistej modlitwy.

11. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Ks. Dariusz Orłowski