Ogłoszenia parafialne na niedzielę 2.10.2022 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce na KUL i IFT w Zielonej Górze zebrano w naszej parafii kwotę 879 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.
  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

we wtorek – św. Franciszka z Asyżu,

w środę – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,

w piątek –  – Matki Bożej Różańcowej.

1. W miesiącu październiku zachęcamy do odmawiania różańca św. czy to w kościele czy też w domu z rodziną. Nabożeństwa różańcowe:

w Czerwieńsku: w dni powszednie – o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 18.30.

Różaniec dla dzieci (1 dziesiątka) w czwartek i piątek o godz. 16.00.

w Nietkowie – w niedzielę o godz. 8.30, w środy o godz. 17.00 w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

1. W czwartek 6.X po Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  1. W piątek 7.X – I-szy piątek miesiąca, wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.

Przed południem od godz. 9.30 odwiedziny chorych w domach z sakramentami św.

Okazja do spowiedzi św.:

– w Czerwieńsku od godz. 17.30 do 8.00,

–  w Nietkowie od godz. 17.00 (w trakcie naboż. różańcowego)

1. Z okazji miesiąca różańcowego w niedzielę 23.X odbędzie się  śpiew Akatystu – starożytnej pieśni na głosy ku czci Bogarodzicy. Osoby chcące włączyć się w śpiew zapraszamy na próby, które odbędą się w e wtorki 4 i 11.X w salce przy plebanii o godz. 18.30.
  1. Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele w Czerwieńsku w dni powszednie w godz. 9.00-17.30 oraz w niedzielę w godz. 13.00 – 18.30.
  1. W kinach warto obejrzeć film pt. „Johnny”, opowiadający historię zmarłego ks. Jana Kaczkowskiego.
  1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i dołączone czasopismo „Życie z wiarą” – cena 10 zł, Gość Niedzielny – cena 8 zł oraz specjalny, pięknie wydany dodatek poświęcony Miłosierdziu Bożemu – w cenie 12 zł.

Ks. Dariusz Orłowski