XXVII Niedziela Zwykła
06.10.2024

1. Dzisiaj do udziału w nabożeństwie różańcowym zapraszają nas mieszkańcy wioski Wysokie. Zachęcamy, aby z Czerwieńska, Nietkowa i Lasek dojechać do Wysokiego. Rozpoczęcie modlitwy o godz. 16.00 na placu przy krzyżu.

2. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu:

w Czerwieńsku – od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci we wtorek o godz. 16.00

w Nietkowie – w tym tygodniu w poniedziałek i w środę po Mszy św. o 17.00 oraz w piątek o godz. 17.00. Różaniec dla dzieci w środy o 16.30. (w niedzielę o godz. 8.30).

1. Jutro w poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W Nietkowie Msza św. o godz. 17.00, po niej modlitwa różańcowa.

2. W czwartek po Mszy św. w Czerwieńsku w salce przy plebanii spotkanie Kręgu biblijnego.

3. Ostatnia już w tym roku piesza pielgrzymka do Łężycy na nabożeństwo fatimskie odbędzie się w przyszłą niedzielę. Wyjście pielgrzymów o godz. 17.20 spod plebanii.

1. W przyszłą niedzielę obchodzimy w Polsce XXIV Dzień Papieski pod hasłem „Ewangelia starości i cierpienia”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.