Ogłoszenia parafialne na niedzielę 15.10.2023 r.

1. Dzisiaj Kościół w Polsce obchodzi  XXIII Dzień Papieski, pod hasłem „Cywilizacja życia”, po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, którą nazywamy żywym pomnikiem Jana Pawła II. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych:

w Czerwieńsku – w dni powszednie – o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 18.30. Różaniec dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 16.00,

w Nietkowie – w niedzielę o godz. 8.30 oraz w środy i piątki o godz. 17.30 po Mszy św. o 17.00. Różaniec dla dzieci w Nietkowie w środy o godz. 16.45.

3. W środę święto Św. Łukasza Ewangelisty patrona pracowników Służby Zdrowia.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej w salce przy plebani w Czerwieńsku kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, tym razem poświęcone prorokowi Danielowi, zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę 22.X zapraszamy rodziców dzieci I-komunijnych z Czerwieńska na spotkanie formacyjne o godz. 16.00 w salce przy plebani w Czerwieńsku. Prosimy o obecność obojga rodziców.

6. W przyszłą niedzielę 22.X zapraszamy na śpiew Akatystu – starożytnej pieśni na głosy do Matki Bożej, odbędzie się on o godz. 18.00 (w ramach nabożeństwa różańcowego) w kościele w Czerwieńsku. Każdy uczestnik otrzyma zapaloną świecę i śpiewnik.

7. W przyszłą niedzielę liczenie wiernych obecnych na Mszy św. i przystępujących do Komunii św.

8. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.