Ogłoszenia parafialne na niedzielę 23.10.2022 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce na Parafialny Fundusz Remontowy zebrano:

– w Czerwieńsku – 2010 zł,

– w Nietkowie – 1542 zł. Serdeczne Bóg zapłać Ofiarodawcom.

2. Z liczenia Wiernych, jakie miało miejsce zeszłej niedzieli wyniknęło, że we wszystkich Mszach św. w Czerwieńsku i Nietkowie uczestniczyło ok. 900 osób, do Komunii św. przystąpiło 330 osób.

3. Dzisiaj niedziela misyjna – taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

4. Dzisiaj na godz. 16.00 do kościoła w Czerwieńsku zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci I-szo komunijnych z Czerwieńska.

5. Nabożeństwa różańcowe:

w Czerwieńsku: w dni powszednie – o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 18.30.

Różaniec dla dzieci w czwartek i piątek o godz. 16.00.

w Nietkowie – w niedzielę o godz. 8.30, w środy o godz. 17.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00. Różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.45.

Dzisiaj w kościele w Czerwieńsku w ramach nabożeństwa różańcowego odbędzie się śpiew Akatystu, rozpoczęcie o godz. 18.15.

6. W piątek dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy o nim w modlitwie i wypraszajmy potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej.

7. Za tydzień, w ostatnią niedzielę października uroczystość poświęcenia własnego kościoła.

8. Dzieci z kl. 3, 4 i 5 szkoły podstawowej (dziewczyny i chłopcy), które chciałyby włączyć się w formację Oazy Dzieci Bożych zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 11.45 w salce przy plebani w Czerwieńsku.

9. Osoby, które chciałyby włączyć się do Żywego Różańca (członek zobowiązuje się do odmówienia codziennie jednej dziesiątki różańca) prosimy o zgłoszenie tej chęci do ks. Proboszcza lub ks. Mariusza.

10. Kartki na modlitwę za zmarłych z naszych rodzin tzw. Wypominki. znajdują się na stoliku z prasą katolicką. Po wyraźnym wpisaniu imion i dołączeniu dobrowolnej ofiary przynosimy je do zakrystii, na kopercie proszę napisać miejscowość i nazwę ulicy.

11. Jutro w poniedziałek 24.10 o godz. 18.30 w parafii św. Józefa w Zielonej Górze rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński.

12. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny oraz Niedziela i dołączonym czasopismem „Życie z wiarą”.

Ks. Dariusz Orłowski