Ogłoszenia parafialne na niedzielę 17.10.2021 r.

1. Minionej niedzieli w zbiórce na Parafialny Fundusz Remontowy zebrano:

– w Czerwieńsku – 2292 zł

– w Nietkowie – 1113 zł 50 gr. Bóg zapłać.

2. Dzisiaj niedziela misyjna, taca przeznaczona na wsparcie misji. Można także wesprzeć misje „bez pieniędzy” włączając się w zbiórki: starej zdekompletowanej, srebrnej i złotej biżuterii, drobnych monet i nieużywanych telefonów komórkowych. Szczegóły na plakatach w gablocie przed kościołem.

3. Nabożeństwa różańcowe:

w Czerwieńsku: w dni powszednie – o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 18.30.

Różaniec dla dzieci (1 dziesiątka) we wt. i czw. o godz. 16.00

w Nietkowie – w niedzielę o godz. 8.30, w środy o godz. 17.00 w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

Różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.45.

4. Kandydatów do bierzmowania z kl. 7 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w ramach przygotowania do bierzmowania:

– ze szkoły podstawowej w Nietkowie we środę 27.10 o godz. 17.00 w kościele w Nietkowie

– ze szkoły podstawowej w Czerwieńsku w czwartek 28.10 o godz. 18.00 w kościele w Czerwieńsku

5. W czwartek święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego, pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.

6. W czwartek 28.10 po Mszy św. w Czerwieńsku kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego w salce przy plebani ok. g. 19.10. Spotkania mają charakter modlitewno-formacyjny i każdy może na nie przyjść, zapraszamy.

7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, na stoliku w kościele znajdują się kartki na wypominki, wypełniając je na kopercie wpisujemy także ulice zamieszkania.

8. Msze św. w uroczystość Wszystkich Świętych 1.XI:

– w Czerwieńsku: o godz. 7.30 – w kościele i o godz. 14.00 – na cmentarzu

– w Nietkowie: o godz. 9.00 w kościele i o godz. 11.00 – na cmentarzu.

9. Młodzież oazowa zaprasza Parafian młodszych i starszych do włączenia się w akcję sprzątania starych i zaniedbanych grobów. Zbiórka chętnych w sobotę 30.XI o godz. 14.00 przed bramą główną cmentarza w Czerwieńsku. Można wziąć ze sobą grabie, worki i rękawiczki.

10. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny, są także do nabycie cebulki tulipanów, które są symbolem solidarności z pacjentami hospicjum w Zielonej Górze. Ofiara za cebulki to 2 zł.

Ks. Dariusz Orłowski