Ogłoszenia parafialne na niedzielę 05.11.2023 r.

1. Wspólna modlitwa za zmarłych z wypominek:

– w Czerwieńsku: dzisiaj w niedzielę o godz. 18.30, od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

– w Nietkowie: w niedzielę 15 min. przed każdą Mszą św., we środę o godz. 16.30,

Plan modlitwy wypominkowej:

Czerwieńsk:

niedziela – ul. Sosnowa, Moniuszki, Spokojna, Brzozowa, Wiosenna, Słoneczna, Kukułcza,

poniedziałek – ul. Graniczna, Strzelecka, Jasna, Przyleśna, Podgórna

wtorek – ul. Małoszkolna, Rycerska, Rynek, Chrobrego, Piłsudskiego

środa – ul. Pl. Wolności, Zachodnia, Strażacka, Dobrzęcin, Wysokie, Cytrynowa, Działkowa, Ogrodowa, Naftowa, Wodna

czwartek – ul. Jagodowa, Składowa, Kolejowa, Klonowa, Boczna, Akacjowa, Naftowa

piątek – pozostałe ulice.

Nietków:

dzisiaj w niedzielę o g. 8.45 Laski cz. 2

dzisiaj w niedzielę g. 12.45 Nietków ul. Kościuszki cz. 2

środa o g. 16.30 Nietków ul. Kasprowicza, Strażacka

w przyszłą niedzielę o g. 8.45 Nietków ul. Kwiatowa, Leśna, Sportowa, Krótka, Żwirowa, Pocztowa, Krzywa i Boryń

w przyszłą niedzielę o g. 12.45 Nietków ul. Os. Słoneczne, Przedszkolna, Parkowa, Ogrodowa, Kolejowa, Boczna.

2. Kandydatów do bierzmowania z kl. 7a i 7b SP w Czerwieńsku zapraszamy na spotkanie formacyjne w piątek o godz. 18.45 w salce przy plebanii w Czerwieńsku.

3. W sobotę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego i przedstawicielami władz lokalnych – w kościele w Czerwieńsku o godz. 11.00. Po Mszy św. uroczystości przy pomniku na Rynku w Czerwieńsku.

W sobotę nie będzie Mszy św. porannej o godz. 8.00.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

5. W kościele w Czerwieńsku codziennie od godz. 9.00 do 17.30 jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Chcielibyśmy zachęcić do dobrowolnych dyżurów modlitewnych w intencji naszej parafii i tegorocznych rekolekcji adwentowych. Na stoliku obok prasy jest specjalny zeszyt, w którym można wpisać się wybierając dowolny dzień i czas ofiarowanej modlitwy w tygodniu. Gorąco zachęcamy do takiego duchowego daru.

6. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.