Ogłoszenia parafialne na niedzielę 12.11.2023 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie, tym razem chcemy objąć wsparciem chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

2. Dzisiaj o godz. 17.00 w salce przy plebanii w Czerwieńsku odbędzie się próba chóru parafialnego, będą już ćwiczone kolędy na pasterkę. Zapraszamy osoby już śpiewające, a także tych, którzy chcieliby przyłączyć się do śpiewu i wstąpić do chóru.

3. Jutro w poniedziałek 13.XI świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierwszych Męczenników Polski, patronów naszej diecezji.

4. W czwartek 16.XI po Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku spotkanie Kręgu Biblijnego w salce przy plebanii.

4. W sobotę 18.XI w kościele w Czerwieńsku po wieczornej Mszy św. czyli ok. godz. 18.50 odbędzie się Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i śpiewu na chwałę Pana Boga. Zapraszajmy na ten Wieczór inne osoby: naszych domowników, sąsiadów, znajomych przyprowadzajmy ich ze sobą. To forma naszej ewangelizacji.

5. W kościele w Czerwieńsku codziennie od godz. 9.00 do 17.30 jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Chcielibyśmy zachęcić do dobrowolnych dyżurów modlitewnych w intencji naszej parafii i tegorocznych rekolekcji adwentowych. Na stoliku obok prasy w kościele w Czerwieńsku jest wyłożony specjalny zeszyt, w którym można wpisać się wybierając dowolny dzień i czas ofiarowanej modlitwy w tygodniu. Gorąco zachęcamy do takiego duchowego daru.

6. Bardzo dziękujemy wszystkim Parafianom za wspólną modlitwę wspominkową za zmarłych oraz za wszystkie ofiary złożone z okazji wypominek. Bóg zapłać.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.