Ogłoszenia parafialne na niedzielę 13.11.2022 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Ukrainie. Ofiarodawcy otrzymają ulotkę.

2. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone z okazji modlitwy za zmarłych z wypominek. Bóg zapłać.

Nietków – modlitwa za zmarłych z wypominek z os. Słonecznego, ul. Przedszkolnej, Parkowej, Ogrodowej, Kolejowej i Bocznej dzisiaj od g. 13.15.

3. W środę 16.XI na Mszę św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. 7 ze SP w Czerwieńsku i SP w Nietkowie. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

4. W czwartek 17.XI nie będzie Kręgu Biblijnego, natomiast o godz. 19.30 w kinie w Galerii Fokus w Zielonej Górze odbędzie się projekcja filmu o św. ojcu Pio pt. „Tajemnice o. Pio”. Osoby, które się zapisały lub chcą się zapisać prosimy o odbiór biletów w cenie 16 zł w zakrystii po Mszy św.

5. W sobotę 19.XI w kościele w Nietkowie o godz. 19.00 odbędzie się Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie osoby mające różne dolegliwości.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego, a także patronalne święto Diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego. Taca będzie przeznaczona na jego utrzymanie, a po Mszach św. zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy.

7. W przyszłą niedzielę 20.XI o godz. 16.00 w salce przy plebani w Czerwieńsku odbędzie się spotkanie dla małżeństw. Zapraszamy małżeństwa niezależnie od stażu zainteresowanie formacją małżeńsko-rodzinną.

8. W ostatni weekend listopada w dniach od 25 do 27.XI odbędą się rekolekcje w postaci Kursu Budowania Wspólnoty. Jest to jakby drugi krok formacji po misjach ewangelizacyjnych. Jego celem jest większe zaangażowanie w budowanie wspólnoty parafialnej. Kurs odbędzie się w Zespole Szkół Średnich w Czerwieńsku w piątek wieczorem i w sobotę, w niedzielę jedynie Msza św. w kościele w Czerwieńsku o godz. 12.00. Gorąco zachęcamy do udziału. Ulotki o Kursie znajdują się na stoliku i stojaku przy wyjściu z kościoła.

9. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.