Kolejny 13-ty dzień miesiąca 2022 roku, w którym parafianie z Czerwieńska, Nietkowa i Lasek, a także Łężycy – wyruszyli na nabożeństwo do kościoła w Łężycy. Tym razem, szliśmy pod przewodnictwem ks. Zygmunta Zimnawoda – proboszcza parafii św. Alberta z Zielonej Góry. Nasi księża, wspomagani przez kilku dodatkowych, w naszym kościele parafialnym, w tym czasie służyli w Sakramencie pokuty i pojednania przed Bierzmowaniem, które już za dwa dni będzie w naszej parafii.

Droga ku Maryi była urozmaicona śpiewem i modlitwą oraz katechezą ks. Zygmunta. A na miejscu w kościele w Łężycy – jak zwykle, przeżyliśmy Mszę św. i nabożeństwo różańcowe z procesją wokół ołtarza.

Zachęcam wszystkich, którzy czują potrzebę głębszego przeżycia swojej wiary, do włączenia w kolejne pielgrzymowanie, które każdego 13-tego dnia miesiąca aż do października organizuje nasza parafia.

Galeria