13. lipca 2021 – kolejny miesiąc wspólnego pielgrzymowania parafian od św. Wojciecha do kościoła w Łężycy na Mszę świętą i Nabożeństwo fatimskie. I kolejny raz pozytywne zaskoczenie ilością chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Pieszo wędrowało prawie 40 osób. I – jak zwykle – kilka, może kilkanaście, dojechało samochodami do kościoła w Łężycy. W tym miesiącu szedł z nami ks. Mariusz, wspierany przez ks. Zygmunta Zimnawoda. Wśród pątników byli mieszkańcy Czerwieńska, Nietkowa, Lasek, Borynia i Łężycy. W początkowej fazie wędrowania pojawił się ks. Tomasz Gierasimczyk, aby zrobić relację fotograficzną, którą można obejrzeć na stronach internetowych Gościa. Robiąc sobie krótką przerwę w urlopie, pod plebanią wyprawiał nas w drogę proboszcz – ks. Dariusz.

Galeria

Galeria Gościa

Nabożeństwo