W dniu dzisiejszym oddajemy do Państwa dyspozycji nową zakładkę na stronie parafialnej – PIELGRZYMKI. Na tej stronie będziemy prezentować wszystkie planowane wyjazdy, tak wspólne – parafialne, jak również takie, w których będzie można wziąć udział indywidualnie. Wszystkich, którym leży na sercu rozwijanie naszej strony internetowej proszę o opinie, sugestie, propozycje, uwagi, które można wysyłać na admin@parafiaczerwiensk.pl.

Aktualnie prezentujemy tam zaproszenie do wyjazdu do Ziemi Świętej.

Pallotyńskie Biuro Pielgrzymkowe PEREGRINUS pragnie przedstawić szczególną ofertę wyjazdu do Ziemi Świętej (dla grup lub osób indywidualnych). Oferta ta jest związana ze specjalnymi rejsami realizowanymi przez izraelskie linie lotnicze EL AL (w związku z tzw. Marszem Żywych).

Dlatego wyjazdy te mają stosunkowo atrakcyjną cenę. W załączeniu przesyłamy dokładny program i warunki uczestnictwa.

Szczegóły.