Kilka dni po zaprzysiężeniu, które członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej złożyli uroczyście podczas Mszy odpustowej, doszło do pierwszego spotkania. Chociaż zabrakło kilku osób, to jednak potrzeba pilnego uzgodnienia zbliżających się wydarzeń przeważyła. Podczas sesji inauguracyjnej zostały wybrane dwie osoby funkcyjne – zgodnie ze Statutem Przewodniczącym Rady zawsze jest aktualny proboszcz, do którego pomocy należało wybrać wiceprzewodniczącego i sekretarza. Rada jednogłośnie wybrała zarówno wiceprzewodniczącego – p. Waldemara Napora oraz sekretarza – p. Istnienę Boguszewicz-Gnatowicz.

Jutro, po opracowaniu Protokołu z dzisiejszego posiedzenia, zamieścimy go na naszej stronie parafialnej w zakładce – Parafialna Rada Duszpasterska.