Festyn Parafialny na zakończenie misji ewangelizacyjnych      –  więcej zdjęć w galerii
Po ośmiu dniach intensywnej pracy misjonarzy, których prowadził ks. Rafał i pani Magda, parafialne misje ewangelizacyjne dobiegły końca. Ich zwieńczeniem był zaplanowany na zakończenie koncert uwielbienia prowadzony przez misjonarzy, którzy sami w dużej części są muzykami. Życie dopisuje często jednak własne, dodatkowe scenariusze. Tak było wczoraj u nas, w Nietkowie. To zakończenie misji przypadło w dniu odpustu naszej filii parafialnej. Na scenie pojawił się niezawodny, flagowy zespół śpiewaczy “Nietkowianki”. Wystąpił również p. Jarosław Karbownik, który przedstawił uczestnikom swoje talenty. Wracamy do codzienności z nadzieją, że te misje ewangelizacyjne zostawią trwały ślad w sercach i umysłach parafian.
Więcej na temat przebiegu misji można przeczytać na stronie internetowej parafii – https://parafiaczerwiensk.pl.