Jak powiedział podczas porannej Mszy św. nasz ks. proboszcz – czas Wielkiego Postu jest dla nas najważniejszym czasem w przygotowaniu się do dobrego, z Bogiem, przeżycia świąt Wielkanocnych. A najważniejszym czasem Wielkiego Postu – są rekolekcje.

W tym roku formował nas będzie ks. Zbigniew Tartak – proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Pokoju.

Na ten czas życzymy ks. Zbigniewowi darów Ducha Świętego, aby słowa, które do nas będzie mówił otwierały nas na dobre przygotowania do Spowiedzi św. i owocnego przeżycia Wielkiego Tygodnia i świąt Zmartwychwstania Jezusa.

Zapraszamy do naszego kanału na YouTube, gdzie będziemy zamieszczali transmisje na żywo z każdej Eucharystii rekolekcyjnej z kościoła w Czerwieńsku. A po nich, będzie można wrócić do homilii ks. Zbigniewa, aby sobie odświeżyć usłyszane słowa. Poniżej zamieszczamy film z dzisiejszego kazania wygłoszonego do dzieci obecnych na Mszy św. o godz. 10:30.