Krąg Biblijny wspólnie z ks. Łukaszem spotkali się kolejny raz . I kolejny raz – ze względu na zagrożenie epidemiologiczne – spotkanie miało miejsce w kościele w Czerwieńsku. Jak widać na zdjęciu poniżej, jest duża potrzeba wspólnej modlitwy opartej na czytaniu, rozważaniu i pogłębianiu Słowa Bożego. Cieszy też aktywność coraz większej liczby osób biorących udział w tych spotkaniach.

Jeśli czujesz potrzebę pogłębienia swoich relacji z Bogiem – takie spotkania są dla Ciebie. Zapraszamy. Jeśli chcesz przyjść, ale masz obawy, czy znasz Pismo Święte, lub jeszcze nie wiesz co mógłbyś na takim spotkaniu robić – nie martw się. Po prostu bądź. A Duch Święty w odpowiednim czasie przemówi we wnętrzu. A wtedy udział w spotkaniu będzie czymś oczywistym