W tym roku, wzorem lat ubiegłych, Żywy Różaniec również się spotkał, aby wspólnie się pomodlić, złożyć sobie życzenia i omówić ważne sprawy tej wspólnoty. Jednakże to spotkanie było inne. Spotkaliśmy się łącząc wszystkie Róże, z Czerwieńska, Nietkowa i Lasek. W rozmowach mogliśmy się dowiedzieć, że wszystkich nas jest 12 Róż. Czyli byłoby 240 osób, gdyby wszystkie Róże były kompletne. I chociaż tak nie jest, to i tak cieszy, że tak wiele osób czuje potrzebę modlitwy wspólnotowej. Ci, którzy są członkami tej wspólnoty już wiedzą, że to nie jest jakieś wielkie wyzwanie i czas stracony. Zachęcamy wszystkich tych, którzy może się zastanawiają, czy podołają, czy to jest dobra forma modlitwy, aby przez chwilę zastanowili się – ile w ich życiu dzieje się nie dlatego, że sami są sprawcami tych wydarzeń. Zobaczmy, jak wiele codziennie otrzymujemy. I zobaczmy, jak niewiele Bogu oddajemy.

Jeśli zobaczymy tę różnicę – wtedy nasze dążenie do Boga, nasze wędrowanie Jego drogami będzie częstsze i bardziej obfite. A Tą, która nam może pomóc iść drogami Pana jest Maryja. Która matka nie pomaga swoim dzieciom…

Zapraszamy do Galerii na naszej stronie. Zamieszczamy tam zdjęcia z dzisiejszego spotkania.

Galeria

Z na naszym kanale YouTube zamieszczamy kilka wspomnień filmowych.