Czas spotkań opłatkowych przy różnych okazjach dobiega w tym roku do końca. Ale, jak możemy zobaczyć na dołączonych zdjęciach i filmach, rzutem na taśmę, udało się zorganizować takie spotkanie dla Róż Żywego Różańca z Nietkowa i Lasek w Wiejskim Domu Kultury w Nietkowie. Ksiądz proboszcz już po zakończeniu wizyt duszpasterskich i spora grupa modlących się różańcem spotkali się, aby pośpiewać kolędy, złożyć sobie wzajemnie życzenia i pobyć z sobą.

Mamy nadzieję, że takie spotkanie będą kontynuowane zarówno wśród czerwieńskich Róż, jak i nietkowskich. I tych z Lasek.

Kolejny raz mogliśmy się przekonać, że żywe spotkanie ludzi jest zupełnie czymś innym niż, coraz częściej proponowane przez świat, spotkania wirtualne. Idąc z duchem postępującego czasu, nie należy unikać tych nowocześnie proponowanych rozwiązań, ale też zdecydowanie warto pobyć ze sobą “twarzą w twarz”..

Zapraszam do Galerii

I ma nasz profil na kanale YouTube.