W natłoku codziennych zajęć i obowiązków, ponad dwa miesiące po wyjeździe na parafialną pielgrzymkę, podczas której nawiedziliśmy sanktuaria w Górze św. Anny, Piekarach Śląskich, Leśniowie, Częstochowie i Gidlach, udało nam się spotkać, żeby powspominać tamten dobry czas. Uczestnicy, którym udało się przybyć na dzisiejsze spotkanie z sentymentem, nostalgią i przejęciem wspominali, że ten wyjazd – chociaż może niezupełnie łatwy – był dobrym czasem. Czasem budującym każdego z uczestników, ale też i wspólnotę. Zwłaszcza dzisiaj – we wspomnieniach.

Piknikowa, można powiedzieć – rodzinna, atmosfera przy kawie, herbacie i dużych ilościach ciasta 🙂 służyła dalszemu budowaniu relacji między nami. Do tego słońce, śpiewy…

Zapraszam do Galerii, gdzie zamieszczamy kilka zdjęć z dzisiejszego spotkania

Galeria