22 maja o godz. 11:00 wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu “Młodzi dla Kamerunu” w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze spotkali się na uroczystym podsumowaniu pracy na rzecz budowy szkoły w Kamerunie. Wraz z Panią Dyrektor Bożeną Bogucką w uroczystości brali udział pan Michał Piętosa – ogólnopolski koordynator projektu Młodzi dla Kamerunu oraz ksiądz proboszcz Marek Kidoń, z zaprzyjaźnionej ze szkołą parafii św. Wojciecha w Czerwieńsku, w której wolontariusze również rozprowadzali kalendarze misyjne. Nastąpiło uroczyste przekazanie czeku z kwotą ze zbiórki w wysokości 1400 zł. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych wolontariuszy i niesamowitej pomocy, którą niosą. Dziękujemy za cały trud włożony w dzieła dla innych. Jesteśmy również wdzięczni parafianom i księżom z Czerwieńska za otwarte serca i życzliwość. Zachęcamy jednocześnie do dalszej pracy – działajmy razem! Więcej zdjęć w galerii.

Istiena Boguszewicz-Gnatowicz, opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu “Młodzi dla Kamerunu” w ZSiPKZ