1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu w roku liturgicznym. Zachowujemy zwyczaj zasłaniania krzyży do końca liturgii Męki Pańskiej w Wielki Piątek.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św. Po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych i dla starszej grupy kandydatów do bierzmowania pt.: „I co nam po tym słowie?”.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – Czerwieńsk – w piątek o godz. 16.00 dla dzieci, a po Mszy św. wieczornej Miejska Droga Krzyżowa ulicami Czerwieńska. Prosimy zabrać ze sobą znicze. W Nietkowie droga krzyżowa w środę po Mszy św.
  4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Czerwieńsku w niedziele Wielkiego Postu o godz. 18.15, a w Nietkowie po Mszy św. w niedzielę o godz. 9.00. Taca z nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  5. W sobotę 13 kwietnia wspominamy rocznicę zbrodni Katyńskiej. Pamiętajmy w modlitwie o ofiarach tamtych wydarzeń.
  6. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza o godz. 17:00, grupa starsza po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  7. Za tydzień w niedzielę palmową rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne w parafii. Spowiedź we wtorek w ostatnim dniu rekolekcji. Pamiętajmy o modlitwie w intencji rekolekcjonisty i o owoce tego czasu.
  8. Za tydzień druga niedziela miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 458,68 zł, a w kopertach 1.320 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”..
  9. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl prowadzi zapisy na wakacyjne obozy biblijne. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie i na stronie Stowarzyszenia. Polecamy!
  10. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl zaprasza na Trzecie Święto Biblii, które odbędzie się w Zielonej Górze przy parafii Ducha Świętego, w sobotę po Wielkanocy, tj. 27 kwietnia. Zaproszenie skierowane jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą poznawać bardziej Pismo święte. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablocie i na stronie internetowej ubiblijnieni.pl.
  11. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 27.09-4.10.2019 r. Szczegóły na plakacie, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy kontynuujemy do końca czerwca.
  12. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza Świece na stół wielkanocny w cenie 15 zł za sztukę. To nasza cegiełka w pomocy konkretnym rodzinom w Syrii.
  13. NIETKÓW: Przy kościele Nietkowianki rozprowadzają palmy wielkanocne.
  14. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.