1. Dziś V Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Niedziela adoracyjna.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim, którzy zaprosili nas do swoich domów za otwartość, modlitwę i każdą ofiarę złożoną na potrzeby wspólnoty parafialnej
  3. W sobotę 10 lutego z okazji Światowego Dnia Chorych zapraszamy na Mszę św. z sakramentem namaszczenia, którą odprawimy o godz. 10.00 w intencji chorych naszej parafii.
  4. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza – godz. 13:00; grupa starsza – po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  5. Kancelaria parafialna czynna jest w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 i sobotę od godz. 8.00 do 9.00. A w czasie ferii zimowych tylko w środę po Mszy św. wieczornej do 20.00.
  6. W przyszłą Niedzielę z okazji Światowego Dnia Chorych –zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  7. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 507,35 zł, a w kopertach 1.120 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  8. Ogrzewanie kościoła. W ubiegłą niedzielę 28 stycznia w kopertach złożonych na tacę zebraliśmy kwotę 1.730 zł. W sumie na ten cel zebraliśmy w kościele 25 660 zł. Bardzo dziękujemy za to wsparcie.
  9. Parafialny Zespół Caritas działający przy naszej parafii chce ukazać historię naszego kościoła oraz całej parafii w specjalnej parafialnej kronice. Wybrano już osobę do prowadzenia kroniki. Czeka nas mnóstwo pracy związanej ze zbieraniem materiałów. Potrzebne są archiwalne artykuły, zdjęcia i wywiady. Prosimy naszych parafian o pomoc w tym działaniu i dostarczanie kserokopii zdjęć i innych materiałów, które będziemy mogli umieścić w kronice. Prosimy, w miarę możliwości, o opisywanie dostarczanych materiałów.
  10. Rekolekcje biblijne pod hasłem “Spotkanie Jezusa z Maryją (cz. II)” odbędą się w naszej parafii w dniach 2-4 marca. Już dzisiaj można się na nie zapisać w zakrystii. Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz.
  11. Dziękujemy za pomoc w uprzątnięciu choinek i za troskę o czystość naszej świątyni.
  12. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.