Ogłoszenia parafialne na niedzielę 7.02.2021 r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów działających w naszej diecezji.

  2. W środę 10. lutego na Mszę św. w Czerwieńsku o godz. 18.00 zapraszamy młodzież z kl. I szkoły średniej kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie (młodzież przynosi akty chrztu i informacje o wybranym patronie do bierzmowania).

  3. W czwartek 11. lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku oraz na Mszy św. w środę w Nietkowie możliwość przyjęcia sakramentu chorych.

  4. W czwartek po Mszy św. w Czerwieńsku na plebanii spotkanie dla zelatorek Żywego Różańca z Czerwieńska.

  5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Parafialny Zespół Caritas.

  6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny oraz koperty na ofiarę na ogrzewanie kościoła, Caritas, Seminarium Duchowne i Liturgię.

  7. Ogłoszenia dla Czerwieńska: (g. 10.30 i 12.00)

  8. Chcielibyśmy serdecznie przywitać wśród nas i bardzo podziękować p. Remigiuszowi, który zgodził się – z jeszcze jednym panem – na grę na organach w kościele w Czerwieńsku w czasie niedzielnej Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00. Bóg zapłać.

Proboszcz

Ks. Dariusz Orłowski