1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. Niedziela adoracyjna. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30).
 2. Dzisiaj zapraszamy po Mszy wieczornej na kolejną katechezę dla dorosłych.
 3. Zapraszamy nanabożeństwa majowe:
  1. w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. (w niedzielę przed Mszą wieczorną)
  2. w Nietkowie codziennie o 18.00. (w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00)
  3. W Laskach codziennie o 19.00 koło krzyża.
 4. Kancelaria parafialnaw tym tygodniu czynna w środę po mszy św. wieczornej  do 20.00 i w sobotę od 8.00 do 9.00.
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania:
 • Grupa młodsza: – środa godz. 18.00 w Czerwieńsku; o godz. 17.00 w Nietkowie (nabożeństwo majowe i Msza św.)
 1. Próby dzieci pierwszokomunijnych w Czerwieńsku: w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 15.00.
 2. W poniedziałek 7 maja zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych po odbiór poprawionych szatek do kościoła na godz. 15.00.
 3. W środę 9 maja próba dla dzieci pierwszokomunijnych z Nietkowa o godz. 16.00.
 4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę 9 maja o godzinie 17.30 w Wiejskim Domu Kultury w Nietkowie. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się włączyć w działania Parafialnego Zespołu Caritas.
 5. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 6. W sobotę pierwsza spowiedź według następującego porządku: od godz. 11.00 – kl. 3A; 12.00 – kl. 3B; 13.00 – kl. 3C. Dzieci do pierwszej spowiedzi przychodzą w strojach galowych.
 7. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwieńsku zaprasza na uroczystą Mszę św. w intencji strażaków z okazji „Gminnego Dnia Strażaka” w sobotę 12 maja o godz. 9.00. Po Mszy św. zawody i poczęstunek nad zalewem.
 8. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza, godz.13:00; grupa starsza po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
 9. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 10. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z klas trzecich ze SP w Czerwieńsku przyjmą sakrament I Komunii św. O godz. 10.15 dzieci gromadzą się na placu przy plebanii. Bardzo prosimy by osoby niezwiązane z dziećmi pierwszokomunijnymi uczestniczyły w innych Mszach św. Na Mszę komunijną, z uwagi na liczbę dzieci, prosimy do nawy głównej wyłącznie rodziców i chrzestnych. Pozostałych członków rodzin zapraszamy na chór.
 11. W dzień I Komunii św. o godz. 16.00 majówka dla dzieci i ich rodzin. Po niej pamiątkowe zdjęcie i rozdanie pamiątek pierwszokomunijnych.
 12. W niedzielę 13 maja w kościele filialnym w Nietkowie obędzie się odpust w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Serdecznie zachęcamy naszych parafian do uczestnictwa. Uroczysta Msza Święta odbędzie się o godzinie 13.30. Po Mszy zapraszamy parafian, mieszkańców i wszystkich gości na festyn parafialny. Fundusze zebrane podczas odpustowego festynu zostaną przeznaczone na zakup komunikatora, który czyta z gałek ocznych dla dziewczynki chorej na dziecięce porażenie mózgowe.
 13. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.