1. Dzisiaj VI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. V Niedziela Synodalna. Zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  2. Dzisiaj druga niedzielę miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 507,35 zł, a w kopertach 1.120 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. W środę Popielec, rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Msze św. w Czerwieńsku o godz. 8.00 i 18.30, w Nietkowie o godz. 17.00.
  4. W Środę Popielcową przypominamy o obowiązku zachowania ścisłego postu przez wszystkich w przedziale wieku 18-60 lat.
  5. Od Środy Popielcowej do pierwszej Niedzieli Wielkiego Postu trwają kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
  6. W Środę Popielcową dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca w tym dniu jest przeznaczona na Dom Księży Emerytów.
  7. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – Czerwieńsk – w każdy piętek o godz. 16.00 dla dzieci, o godz. 18.00 dla dorosłych i młodzieży. W Nietkowie po Mszy św. w tygodniu.
  8. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Czerwieńsku w niedziele Wielkiego Postu o godz. 18.15 a w Nietkowie po Mszy św. w niedziele o godz. 9.00. Taca z nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  9. Rekolekcje wielkopostne w parafii odbędą się w dniach 25-27 marca (od Niedzieli Palmowej). Poprowadzi je ks. dr Zbigniew Sobolewski Dyrektor Dzieła Pomocy dla misji  AD GENTES z Warszawy.
  10. Kancelaria parafialna czynna jest w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 i sobotę od godz. 8.00 do 9.00. A w czasie ferii zimowych tylko w środę po Mszy św. wieczornej do 20.00.
  11. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza – godz. 13:00; grupa starsza – po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  12. W przyszłą III niedzielę miesiąca – zbiórka na Fundusz Remontowy. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1859,84 zł, w Nietkowie kwotę 1226,11 zł. Razem daje to kwotę 3 085,95 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.
  13. Ogrzewanie kościoła. W ubiegłą niedzielę 04 lutego w kopertach złożonych na tacę zebraliśmy kwotę 1.390 zł. W sumie na ten cel zebraliśmy w kościele 27 050 zł. Bardzo dziękujemy za to wsparcie.
  14. Parafialny Zespół Caritas działający przy naszej parafii chce ukazać historię naszego kościoła oraz całej parafii w specjalnej parafialnej kronice. Potrzebne są archiwalne artykuły, zdjęcia i wywiady. Prosimy naszych parafian o pomoc w tym działaniu i dostarczanie kserokopii zdjęć i innych materiałów, które będziemy mogli umieścić w kronice. Prosimy,
    w miarę możliwości, o opisywanie dostarczanych materiałów. Bardzo dziękujemy za materiały już dostarczone.
  15. Rekolekcje biblijne pod hasłem “Spotkanie Jezusa z Maryją (cz. II)” odbędą się w naszej parafii w dniach 2-4 marca. Już dzisiaj można się na nie zapisać w zakrystii. Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz.
  16. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Niedzielny”.