Ogłoszenia parafialne na niedzielę 14.02.2021 r.

1. Na zbiórkę na hospicja zeszłej niedzieli zebrano kwotę 935,50 zł.

Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Parafialny Zespół Caritas.

1. W środę 17. lutego  Popielec, rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem:

– w Nietkowie o 9.00 i 18.00

– w Czerwieńsku o 16.30 i 18.30.

Taca ze Środy Popielcowej przeznaczona jest na utrzymanie Domu Księzy Emerytów.

1. W piątek zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej:

– w Czerwieńsku o godz. 16.00 – dla dzieci i o godz. 17.30 – dla młodzieży i dorosłych.

– w Nietkowie o godz. 17.00

1. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 w Czerwieńsku i na godz. 13.30 w Nietkowie zapraszamy dzieci I Komunijne i ich rodziców, w czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie książeczek.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy.
  1. Od przyszłej niedzieli zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali:

– w Czerwieńsku o godz. 18.15 – na to nabożeństwo zapraszamy także młodzież – kandydatów do bierzmowania z kl. 7 szkoły podstawowej z Czerwieńska i Nietkowa (ndz. godz. 18.15)

– w Nietkowie po Mszy św. o godz. 9.00.

1. Aktualny rok duszpasterski przeżywamy pod hasłem: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.  Bardzo dziękujemy pani Lucynie Majorczyk oraz panom: Andrzejowi i Darkowi Rutkowskim, Marianowi Biołobłockiemu i Waldkowi Naporze, za wykonanie w kościele w Czerwieńsku nowej dekoracji z tym hasłem.
  1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny oraz koperty na ofiarę na ogrzewanie kościoła, Caritas, Seminarium Duchowne i Liturgię.
  1. Ogłoszenia dla Czerwieńska: (g. 10.30 i 12.00)

Chcielibyśmy serdecznie przywitać wśród nas i bardzo podziękować p. Michałowi, który zgodził się – z jeszcze jednym panem – na grę na organach w kościele w  Czerwieńsku w czasie niedzielnej Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00. Bóg zapłać.

Ks. Dariusz Orłowski