1. DzisiajVII niedziela wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30 – suma odpustowa i festyn parafialny).
  2. Dziś przeżywamy w Czerwieńsku uroczystości związane zI Komunią św. Msza św. komunijna o godz. 10:30. O godz. 16:00 nabożeństwo majowe dla dzieci i ich bliskich. Po nabożeństwie wręczenie obrazków i pamiątkowe zdjęcie.
  3. Dzieci z klas IV i ich rodziców zapraszamy na świętowanie Rocznicy Komunii św. w poniedziałek o godz. 18:00 na nabożeństwo majowe i Mszę św.
  4. Dzisiejsza niedziela to dzień odpustu w kościele filialnym w Nietkowie. Serdecznie zachęcamy naszych parafian do uczestnictwa. Uroczysta Msza Święta odbędzie się o godzinie 13.30. Po Mszy zapraszamy parafian, mieszkańców i wszystkich gości na festyn parafialny. Fundusze zebrane podczas odpustowego festynu zostaną przeznaczone na zakup komunikatora, który czyta z gałek ocznych dla dziewczynki chorej na dziecięce porażenie mózgowe.
  5. Dziś druga niedziela maja. Zbieramy ofiary na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek na ten cel kwotę 562,52   PLN, a w kopertach 1120 PLN.
  6. Za tydzień III niedziela miesiąca– zbiórka na fundusz remontowy w naszej parafii. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy: w Nietkowie kwotę 1 107 PLN, a w Czerwieńsku kwotę  1 681, 50 PLN.
  7. Zapraszamy nanabożeństwa majowe:
   1. w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. (w niedzielę przed Mszą wieczorną)
   2. w Nietkowie codziennie o 19.00. (w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00)
   3. W Laskach codziennie o 19.00 koło krzyża.
  8. Kancelaria parafialnaw tym tygodniu czynna w środę od 19.00 do 20.00 i w sobotę od 8.00 do 9.00.
  9. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza, godz.13:00; grupa starsza po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  10. Za tydzień w Nietkowie podczas Mszy św. o godz. 11:00 Uroczystość I Komunii św. Po uroczystości wręczenie obrazków i pamiątkowe zdjęcie. Prosimy, aby ci z Państwa, którzy nie są rodziną ani znajomymi dzieci skorzystali z Mszy św. o godz. 13:30. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 9.00.
  11. Spowiedź pierwszokomunijna dzieci i ich rodziców w sobotę od godz. 10:00.
  12. Próba dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16:00.
  13. Bardzo prosimy rodziców dzieci komunijnych o wykoszenie trawy przy świątyni oraz o wysprzątanie kościoła i udekorowanie na tę uroczystość.
  14. Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, młodzież, dorosłych na pielgrzymkę do Rokitna w intencji powołań. Wyjazd w niedzielę 3 czerwca o godz. 8.30. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.
  15. Zapraszamy do czytaniaprasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.