W upalne lipcowe popołudnie mała wspólnota Kręgu Biblijnego zdecydowała sie na wakacyjne, czyli w luźniejszej atmosferze – spotkanie. Dzięki temu, że tradycyjnie wsparł nas Arek z Mariolą, a pozostali uczestnicy również stanęli na wysokości zadania, przygotowując i przynosząc różne smakołyki – Kasia nawet przyniosła domową zmrożoną lemoniadę (!), a Pan Bóg zapewnił nam trochę cienia – spotkanie mogło się odbyć. W radosnej, nawet rodzinnej, atmosferze był czas na wspólną ucztę – agapę. Był tez czas na rozmowy, wzajemne poznawanie się i budowanie relacji. Był tez czas na sprawdzenie – w formie zabawy – naszej znajomości Pisma Świętego. Na zakończenie konkursu, wszyscy uczestnicy otrzymali od ks. Darka Orłowskiego nagrodę – książkę Magdaleny Tytuły – „100 lekcji Biblii”.

Jak możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach i filmikach dostępnych na naszym parafialnym WhatsApp – uczestnicy dobrze się bawili. A i wiedzę też mieli niemałą 🙂

Jeszcze raz dziękujemy ks. proboszczowi, Dariuszowi, za udostępnienie miejsca. I wszystkim, którzy przyszli i angażowali się, każdy według swoich możliwości.