Po całodziennym czuwaniu w Ciemnicy przy uwięzionym za kratami Panu Jezusie, rozpoczęła się Liturgia Męki Pańskiej. A po niej, Pan Jezus został przeniesiony i złożony w Grobie. Dekoracje naszej świątyni, mające nam pomóc w adoracji, najpierw umęczonego, a następnie skazanego, zabitego i złożonego w grobie Pana Jezusa odgrywają ważną rolę. I tu dziękujemy tym, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie dekoracji i ułożenie kwiatów.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają czas, do nawiedzenia kościoła i adorację złożonego w grobie Pana Jezusa. W piątek do godz. 23:00. A w sobotę rano zapraszamy na modlitwę brewiarzową, o godz. 7:30. Czuwania przez cały dzień mają swoje grupy. Prosimy o sprawdzenie kto i kiedy ma swój czas adoracji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przyjść do kościoła w dowolnym momencie i oddać Bogu hołd.

Galeria