Mszą świętą w kościele parafialnym rozpoczęło się coroczne spotkanie wigilijne dla osób starszych i samotnych. Niestety, obostrzenia epidemiczne, nie pozwoliły na zorganizowanie Agapy w MGOK w Czerwieńsku. Jednakże organizatorzy, pod przewodnictwem Istieny Boguszewicz-Gnatowicz zapakowali jedzenie w paczki i przekazali je tym, którzy przyszli na to spotkanie. Zanim to się stało, uczestnicy mogli podziękować Bogu, za Jego dzieła i ludzi, którzy poświęcają swój czas i potrafią pomagać innym. Był czas na wysłuchanie oprawy muzycznej w wykonaniu chóru działającego przy Domu Kultury. Był czas na łamanie opłatkiem, i życzenia świąteczne. Był tez czas na podziękowania dla zaangażowanych.

Po Mszy świętej, dzieci z naszej Szkoły Podstawowej przedstawiły w kościele Jasełka, po których zebrani przeszli pod Dom Kultury, gdzie wydano im paczki wigilijne.

Galeria