W sobotę, w przeddzień Niedzieli Zesłania Ducha Świętego, w kościele parafialnym w Czerwieńsku miało miejsce czuwanie wigilii Zesłania Ducha Świętego. W trakcie jego trwania wierni, którzy angażują się w działalność różnych grup włączyli się w prowadzenie tego czuwania. I tak swój udział zaprezentował Żywy Różaniec, Caritas, Krąg Biblijny oraz Oaza młodzieżowa, która poprowadziła śpiewy w trakcie całego nabożeństwa i na zakończenie Nieszpory.

Młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, mogła już teraz zastanowić się Kim jest Duch Święty i wejść z Nim w swoją osobistą relację.

Zapraszamy do obejrzenia transmisji z tego wydarzenia, lub wysłuchania kazania ks. proboszcza. W Galerii zamieszczamy zdjęcia z czuwania..

Nagranie wigilii Zesłania Ducha Świętego.

Kazanie Wigilii

Zdjęcia.