Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego za nami, a już za kilka dni kolejna Niedziela Synodalna, która dotyczyć będzie parafii jako środowiska duchowego wzrostu.

W naszej parafii praktykowane są modlitwy różańcowe, prężnie działa i rozwija się Krąg Biblijny, a jego efektem były m. in. niedawne rekolekcje biblijne i świadectwa wiernych, które mogliśmy wysłuchać podczas niedzielnej eucharystii. Dzieci i młodzież mogą wstąpić do Scholii, Oazy i Służby Liturgicznej. Dorośli mogą rozwijać się w Różach Różańcowych, Wspólnocie Krwi Chrystusa, Caritasie czy też wśród Przyjaciół Paradyża.

Zależy nam na poprawieniu komunikacji z parafianami dlatego chcąc przybliżyć wiernym te grupy będziemy na bieżąco zamieszczać informacje o nich na tablicy ogłoszeń w kościele, stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Chcielibyśmy aby wspólnymi siłami naszych parafian udało się postawić nowy krzyż przed naszym kościołem.

Chcielibyśmy poznać zdanie wiernych na temat organizacji misji w parafii czy też m. in. peregrynacji obrazów.

Mamy nadzieję, że spotkania i Msze dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców staną się okazją do wspólnych modlitw i umacniania chrześcijańskich rodzin w naszej parafii.

Wszelkie uwagi, propozycje i wnioski prosimy składać poprzez pocztę elektroniczną, skrzynki odbiorcze w mediach społecznościowych, przy okazji Mszy lub wizyt w kancelarii.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się w życie naszej parafii.

Wspólnie zadbajmy o duchowy wzrost i rozwój życia chrześcijańskiego oraz o to aby parafia była wspólnotą wiary.

Opracował Wojciech Zawada