Dnia 12 lipca 2018 roku zakończyła się 35. Piesza Pielgrzymka z Otynia na Jasną Górę. Jak co roku, od kilkudziesięciu lat, w pielgrzymce tej wędrują również przedstawiciele nasze parafii. W tym roku, dzięki oczekiwaniom parafian, ale przede wszystkim – zaangażowaniu księdza Grzegorza, z naszej parafii wyruszył autobus pełen tych, którzy chcieli utrzymać tradycję włączenia się w pielgrzymowanie podczas ostatniego etapu z Truskolas do Częstochowy. Ci, którzy nie mogą pójść pieszo, mogli spędzić cały dzień w Sanktuarium Maryjnym, powierzając Jej swoje sprawy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, na cały szlak pielgrzymkowy wyruszy więcej osób. I, że autobus również dojedzie na ostatni etap. Zapraszam tych, którzy szli, do przywołania wspomnień, a tych, którzy się nad tym zastanawiają – do zobaczenia jak wygląda pielgrzymka na co dzień w galerii na naszej stronie.