Dzisiaj w wigilię uroczystości św. Józefa dwóch panów z naszej wspólnoty parafialnej otrzymało z rąk Ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego błogosławieństwo do posługi jako nadzwyczajni szafarze Komunii św. Są to Ryszard Samek z Lasek i Waldemar Napora z Czerwieńska. Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za odwagę i życzymy radości z realizacji tej posługi. Teraz nowo ustanowieni szafarze będą mogli zanosić Pana Jezusa w Komunii św. chorym także w niedzielę oraz pomagać księżom w rozdzielaniu Komunii św. w czasie Mszy św. z licznym udziałem wiernych w Nietkowie i Czerwieńsku. To radosny dzień dla naszej parafii. Dziękujemy obu Panom za piękne świadectwo zaangażowania, niech ono będzie przykładem dla innych w podejmowaniu innych posług także tych prostych i prozaicznych, ale jakże potrzebnych dla żywotności naszej wspólnoty. Niech Pan Bóg błogosławi, umacnia.

Ks. Proboszcz

Galeria