1. Dzisiaj X Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 11.00 i 13.30).
  2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 519,30 zł, a w kopertach 510 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Również dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  4. Zapraszamy na spotkanie integracyjne scholii i ministrantów w czwartek o godz. 16.00 /zbiórka przy plebanii o godz. 15.50/.
  5. Zapraszamy na spotkanie grup parafialnych w czwartek o godz. 19.00 na plebanii. Panie prosimy o przygotowanie sałatek.
  6. W sobotę 16 czerwca VI rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
  7. W sobotę nie będzie spotkań oazy z powodu wyjazdu na Diecezjalny Dzień Młodzieży do Rokitna.
  8. W przyszłą niedzielę 17 czerwca – Diecezjalne obchody ku czci Matki Bożej Rokitniańskiej – patronki diecezji. Zachęcamy by wybrać się rodzinnie na obchody tej uroczystości.
  9. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Zbiórka na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1.732 zł., w Nietkowie kwotę 950 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  10. Zapraszamy nanabożeństwa czerwcowe:

w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. (w niedzielę przed Mszą wieczorną).

a w  Nietkowie w poniedziałek i piątek o 19.00, w środę po Mszy św. o godz. 17.00.

1. Wszystkich członków Katolickiego Stowarzyszenia uBIBLIJNIEni.pl zapraszamy na Walne Zebranie, które odbędzie się dnia 16.06 (sobota) o godz. 9.00 w gimnazjum w Czerwieńsku. Bardzo prosimy o obecność, gdyż jest ona wymagana do ważności głosowań.
  2. Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym badaniu ostrości wzroku dla osób powyżej 15 roku życia. Wtorek, 12 czerwca od godz. 13.00 w Przychodni Lekarskiej EKOMED w Nietkowie.
  3. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.