1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 11.00 i 13.30).
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Zbiórka na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1732 zł., w Nietkowie kwotę 950 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. W poniedziałek XXIX rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Rokitniańskiej.
  4. W piątek koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, aby było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Msze św. na zakończenie roku szkolnego w piątek:
  • Szkoła Podstawowa w Czerwieńsku, Gimnazjum w Czerwieńsku, Liceum Ogólnokształcące w Czerwieńsku – 8.00.
  • Szkoła Podstawowa w Nietkowie – 10.15
  1. W sobotę przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy o życzeniach oraz o modlitwie za żywych i zmarłych.
  2. W sobotę w salce przy plebanii o godz. 17:00 odbędzie się wspólne spotkanie obu grup oazy zwane agapą. Jest to ostatnie spotkanie w roku formacyjnym, na którym podsumujemy naszą duchową pracę. Serdecznie zapraszamy wszystkich oazowiczów.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. Od najbliższej niedzieli obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św.:
  • Czerwieńsk: w tygodniu o 19.00, w niedzielę o 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 i 19.00
  • Nietków: w środę o 17.00, w sobotę o 17.30, w niedzielę o 9.00.
  1. Kancelaria parafialna czynna podczas wakacji tylko w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. Nagłe sprawy o każdej porze (najłatwiej w okolicy Mszy św.).
  2. W dniach 2-12 lipca odbędzie się 35 Piesza Pielgrzymka z Otynia na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie w gablocie. Organizujemy wyjazd na ostatni dzień pielgrzymki. Zapisy w zakrystii. Koszt 70 zł.
  3. Po raz piętnasty gościć będziemy pielgrzymów idących z Żar do Rokitna. Dotrą do nas w poniedziałek, 9 lipca około godz. 18.00. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii chętnych chcących przenocować pielgrzymów.
  4. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza wszystkich chętnych „po maturze” do studiowania teologii. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  5. W poniedziałek 25 czerwca od godz. 12.00 w przychodni lekarskiej EKOMED w Nietkowie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe:
  • w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. (w niedzielę przed Mszą wieczorną).
  • W Nietkowie w poniedziałek i piątek o 19.00, w środę po Mszy św. o godz. 17.00.

Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.