1. Dziś 30 lipca przypada 17 niedziela zwykła. Msze św. według porządku wakacyjnego:
  • Czerwieńsk: w tygodniu o 19.00, w niedzielę 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 i 19.00
  • Nietków: w środę o 17.00, w sobotę o 17.30, w niedzielę o 9.00
 2. Od najbliższego wtorku rozpoczyna się miesiąc sierpień – czas, w którym w sposób szczególny wezwani jesteśmy do zachowania trzeźwości.
 3. Najbliższa niedziela 6 sierpnia niedzielą adoracyjną w naszej parafii.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W związku z tym w czwartek o 18.30 adoracja prowadzona przez Wspólnotę Przyjaciół Paradyża, w piątek od 18.30 okazja do spowiedzi w ramach pierwszych piątków m-ca. W sobotę po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych (w Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o 9.00)
 5. Odwiedziny chorych w Czerwieńsku w sobotę 5 sierpnia od godziny 9.00 w innych miejscowościach naszej parafii w poniedziałek 7 sierpnia od godziny 9.00
 6. Kancelaria parafialna w wakacje czynna w sobotę od 8.00 do 9.00. Sprawy pilne w tygodniu po Mszy św. o godzinie 19.00 a  w nagłych przypadkach prosimy o kontakt bezpośredni z księdzem pełniącym dyżur w danym tygodniu. Nr telefonu wywieszony jest na tablicy informacyjnej przy plebanii.
 7. Rozprowadzane są w całej diecezji cegiełki na odbudowę wieży gorzowskiej katedry. Do ubiegłej niedzieli nabyliśmy jako parafianie Czerwieńska cegiełek na kwotę 580,00. Bardzo Wam dziękuję za to wsparcie. Zachęcam pozostałych parafian do włączenia się w to dzieło.
 8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.