1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.  Niedziela adoracyjna. Wakacyjny porządek Mszy św.:
  • Czerwieńsk: w tygodniu o 19.00, w niedzielę o 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 i 19.00
  • Nietków: w środę o 17.00, w sobotę o 17.30, w niedzielę o 9.00.
  1. Kancelaria parafialna czynna podczas wakacji tylko w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. Nagłe sprawy o każdej porze (najłatwiej w okolicy Mszy św.).
  2. Jutro wyrusza 35 Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników z Otynia na Jasną Górę. Można jeszcze dołączyć do grupy pielgrzymkowej. Szczegółowe informacje na plakacie. Organizujemy wyjazd na ostatni dzień pielgrzymki. Zapisy w zakrystii. Koszt 70 zł.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00.
  5. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy kwotę w kopertach 140 zł i do puszek 402,23 zł. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  6. Po raz piętnasty gościć będziemy pielgrzymów idących z Żar do Rokitna. Dotrą do nas w poniedziałek, 9 lipca około godz. 18.00. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii osób, które mogą przenocować pielgrzymów.
  7. W związku z rokitniańskim Rokiem Jubileuszowym redakcja TVP3 Gorzów Wielkopolski będzie realizować transmisje Mszy św. z Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie w każdą pierwszą sobotę miesiąca poczynając od 7 lipca br. aż do zakończenia Roku Jubileuszowego. Początek transmisji o godz. 11.00. TVP3 Gorzów Wielkopolski można oglądać dzięki Naziemnej Telewizji Cyfrowej oraz na stronie internetowej tvp.pl i w aplikacji TVP Stream na urządzeniach mobilnych. Pracownikom TVP3 Gorzów Wielkopolski oraz wszystkim, którzy z ich pomocą łączyć się będą z sanktuarium rokitniańskim, biskup zielonogórsko-gorzowski Tadeusz Lityński udziela swego pasterskiego błogosławieństwa.
  8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.