1. Dziś 13 sierpnia przypada 19 niedziela zwykła. Zbiórka do puszek na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas parafialną.
  W ubiegłym miesiącu zebraliśmy 428 zł. Msze św. według porządku wakacyjnego:

  • Czerwieńsk: w tygodniu o 19.00, w niedzielę 7.30, 10.30i 19.00
  • Nietków: w środę o 17.00, w sobotę o 17.30, w niedzielęo 9.00
 2. Przypominamy, że trwa miesiąc sierpień – czas, w którym w sposób szczególny wezwani jesteśmy do zachowania trzeźwości.
 3. W naszej parafii każdego roku od dnia 6 sierpnia można przynosić i składać przy ołtarzu Matki Bożej przybory szkolne dla dzieci. Bardzo prosimy wszystkich ludzi o wielkim sercu o włączenie się, w miarę swoich możliwości, w tę akcję w kościele w Czerwieńsku i w Nietkowie.
 4. We wtorek 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według niedzielnego wakacyjnego porządku.
 5. Kancelaria parafialna w wakacje czynna w sobotę od 8.00 do 9.00. Sprawy pilne w tygodniu po Mszy św. o godzinie 19.00 a  w nagłych przypadkach prosimy o kontakt bezpośredni z księdzem pełniącym dyżur w danym tygodniu. Nr telefonu wywieszony jest na tablicy informacyjnej przy plebanii.
 6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Zbiórka na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1647,50 zł a w Nietkowie kwotę 1011,50 zł. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. Rozprowadzane są w całej diecezji cegiełki na odbudowę wieży gorzowskiej katedry. Bardzo Wam dziękuję za to wsparcie. Zachęcam do pozostałych parafian do włączenia się w to dzieło.
 8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.