1. Dzisiaj  XV Niedziela Zwykła. Porządek wakacyjny Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, i 19.00; Nietków: sobota 17.30 i w niedzielę o 9.00; w tygodniu Msza św.
    w Czerwieńsku o godz. 19.00, w Nietkowie w środę o godz. 17.00).

2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 790 zł, a w kopertach 330 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna tylko we wtorek od godz. 19.30
    do 20.00.

4. W każdy czwartek lipca na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu modlimy litanią do Krwi Chrystusa.

5. Po raz szesnasty gościliśmy pielgrzymów idących z Żar do Rokitna. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy podjęli pielgrzymów noclegiem.

6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca zbiórka na Fundusz Remontowy. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1596 zł, w Nietkowie kwotę 1128 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.

7. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.