1. Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Niedziela adoracyjna. Wakacyjny porządek Mszy św.:
  • Czerwieńsk: w tygodniu o 19.00, w niedzielę o 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 i 19.00
  • Nietków: w środę o 17.00, w piątek o 17.30, w sobotę o 17.30, w niedzielę o 9.00.
  1. W poniedziałek 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego.
  2. Kancelaria parafialna czynna podczas wakacji tylko w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. Nagłe sprawy o każdej porze. Telefon parafialny dostępny jest na stronie internetowej.
  3. Rozpoczął się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji sierpniowej bądź jubileuszowej i wpisania się do księgi trzeźwościowej, która wyłożona jest przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 604,54 zł, a w kopertach 280 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.