1. Dziś 06 sierpnia przypada 18 niedziela zwykła. Niedziela adoracyjna. Msze św. według porządku wakacyjnego:
  • Czerwieńsk: w tygodniu o 19.00, w niedzielę 7.30 (godzinki 7.10 – nie będzie godzinek w przyszła niedzielę z powodu nieobecności organisty. Chyba, że ktoś z parafian zaintonuje ? wyszło nam to pięknie przed dwoma tygodniami uda się i teraz!!!), 10.30 i 19.00
  • Nietków: w środę o 17.00, w sobotę o 17.30, w niedzielę o 9.00
 2. Przypominamy, że trwa miesiąc sierpień – czas, w którym w sposób szczególny wezwani jesteśmy do zachowania trzeźwości.
 3. W naszej parafii każdego roku od dnia 6 sierpnia można przynosić i składać przy ołtarzu Matki Bożej przybory szkolne dla dzieci. Bardzo prosimy wszystkich ludzi o wielkim sercu o włączenie się, w miarę swoich możliwości, w tę akcję w kościele w Czerwieńsku i w Nietkowie.
 4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas naszej parafii. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy kwotę 428,00. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 5. Kancelaria parafialna w wakacje czynna w sobotę od 8.00 do 9.00. Sprawy pilne w tygodniu po Mszy św. o godzinie 19.00, a  w nagłych przypadkach prosimy o kontakt bezpośredni z księdzem pełniącym dyżur w danym tygodniu. Nr telefonu wywieszony jest na tablicy informacyjnej przy plebanii.
 6. W tygodniu i w przyszłą niedzielę są wolne intencje mszalne. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
 7. Rozprowadzane są w całej diecezji cegiełki na odbudowę wieży gorzowskiej katedry. Bardzo Wam dziękuję za to wsparcie. Zachęcam pozostałych parafian do włączenia się w to dzieło.
 8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.