1. Dzisiaj  XXII Niedziela Zwykła – niedziela adoracyjna. Porządek Mszy św. niedzielnych (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30; w tygodniu Msza św. w Czerwieńsku o godz. 18.30, w Nietkowie w środę o godz. 17.00).

2. Dzisiaj 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o modlitwie w intencji poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.

3. Katecheza dla dorosłych po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00. Katechezę poprowadzi akolita Adam Runiewicz. Serdecznie zapraszamy.

4. Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Dyrekcji, nauczycieli, rodziców i uczniów w poniedziałek 2 września o godz. 8.00 zarówno w Czerwieńsku jak i w Nietkowie. Spowiedź o godz. 7.30. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w niedzielę 8 września w Czerwieńsku o godz. 10.30, w Nietkowie o godz. 9.00.

5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie katechetów na plebanii.

6. Kancelaria parafialna we wtorek i piątek od 19.00 do 20.00.

7. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

8. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godz. 18.00. Po mszy św. wieczornej konferencja biblijna na temat Księgi Wyjścia i spotkanie Przyjaciół Paradyża.

9. Okazja do spowiedzi św. w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. wieczorną, w Nietkowie w piątek od godz. 16.30.

10. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00.

11. Za tydzień druga niedziela miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 704,45 zł, a w kopertach 240 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

12. Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Płotach zaprasza na odpustowy festyn parafialny w sobotę 7 września o godz. 16.00, który odbędzie się w zagórskim parku.

13. Zapraszamy na pielgrzymkę mężczyzn do Sanktuarium w Międzyrzeczu w sobotę 21 września. Szczegóły i zapisy w zakrystii.

14. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.