1. Od przyszłej niedzieli wracamy do zwykłego porządku Mszy św.

• Czerwieńsk: w tygodniu o 18.00, 18.30 i 19.00 (w sobotę bez 18.00), w niedzielę o 7.30, 10.30 12.00 i 19.00,

• Nietków: w środę o 17.00, w niedzielę o 9.00 i 13.30.

1. Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek 1 września o godz. 17:00 w Nietkowie, w Czerwieńsku o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.

2. We wtorek 1 września 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o modlitwie w intencji poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.

3. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek w godz. od 19.30 do 20:00. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i przychodzenie w maseczce.

4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. W czwartek o godz. 17.45 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań, a Msza św. od Przyjaciół Paradyża o godz. 18.30.

6. Okazja do spowiedzi św. w Czerwieńsku w tygodniu od 17:45;w Nietkowie w piątek od godz. 16.45.

7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00.

8. Za tydzień I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 min. przed każdą Mszą św.

9. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych odbędzie się w niedzielę 6 września

• w Nietkowie na Mszy św. o godz. 9.00,

• w Czerwieńsku o 10:30.

1. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. o godz. 18.30, w Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

2. Zapraszamy na pielgrzymkę mężczyzn do Sanktuarium w Międzyrzeczu w sobotę 19 września. Szczegóły na ulotkach, a zapisy w zakrystii.

3. Poszukujemy organisty. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Ks. Proboszcza.

4. Dziękujemy osobom z Kręgu Biblijnego za zakup dwóch lekcjonarzy i ofiarowanie ich naszej Parafii. Będą one wykorzystywane we wspomnienia Świętych w obu naszych
    kościołach. Dziękujemy także za codzienne czytanie czytań podczas liturgii.

5. W kościele zachowujemy obowiązek zakrywania nosa i ust. Nie dotyczy ten obowiązek duchownych podczas sprawowania kultu. W naszej parafii duchowni zakrywają usta i nos podczas obrzędu Komunii św. w czasie Eucharystii. Prosimy, by dbać o zdrowie swoje i innych i stosować się do zaleceń.

6. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. /Dziękujemy Parafianom z Lasek i Nietkowa za oddolną inicjatywę w rozprowadzaniu prasy katolickiej/